Etzinger Etz-I Regular stříbrný

5 995 

Katalogové číslo: 5171 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Etzinger

Popis

Ruční mlýnek na kávu značky Etzinger se vydal na cestu mletí bez tradiční středové osy mlýnku. Jakože, cože? No ano, je tomu tak i u tohoto modelu Etz-I Regular ve stříbrné barvě. Jak může mlít? Inovativně s RRB, tedy Rotating Ring Burr mechanismem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Etzinger Etz-I Regular stříbrný

Cena za Etzinger Etz-I Regular stříbrný je 5995 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Etzinger Etz-I Regular stříbrný dozvědět více informací?

Ano můžete. Etzinger Etz-I Regular stříbrný – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5171.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Comandante C40 MK4 Nitro Liquid Amber, Comandante X25 Trailmaster, Timemore C2 bílý, Comandante C40 Felt Sleeve Anthracite