Fellow Joey Mug White 240 ml bílý

970 

Katalogové číslo: 3858 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Hrnek Fellow Joey je elegantní hrnek s dvojitou stěnou. Objem hrnku je 240 ml.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Joey Mug White 240 ml bílý

Cena za Fellow Joey Mug White 240 ml bílý je 970 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Joey Mug White 240 ml bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Joey Mug White 240 ml bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3858.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtrovanou kávu - Rozkošně si dopřejte svůj oblíbený šálek kávy s naší širokou nabídkou hrnků na filtrovanou kávu. Vyberte si z našich stylových designů a užijte si každého doušku vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Origami Aroma Mug 320 ml růžový, Origami Aroma Mug 320 ml červený, Origami Aroma Barrel Cup 320 ml žlutý, Origami Pinot Flavor Cup bílý