Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový

569 

Katalogové číslo: 4568 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Šálek na kávu ve tvaru sklenice na víno o objemu 320 ml v tyrkysové barvě. Tvar hrníčku je uzpůsoben pro zachycení aroma.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový

Cena za Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový je 569 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4568.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtrovanou kávu - Rozkošně si dopřejte svůj oblíbený šálek kávy s naší širokou nabídkou hrnků na filtrovanou kávu. Vyberte si z našich stylových designů a užijte si každého doušku vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Origami Aroma Mug 320 ml bílý, Fellow Set ochutnávacích sklenic 2 ks, Hario V60 šálek 300 ml, Origami Aroma Mug 320 ml oranžový