Rhino Espresso Dosing Funnel 58 mm

690 

Katalogové číslo: 5297 Kategorie:

Popis

Trychtýř k zachycení namleté kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rhino Espresso Dosing Funnel 58 mm

Cena za Rhino Espresso Dosing Funnel 58 mm je 690 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rhino Espresso Dosing Funnel 58 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Rhino Espresso Dosing Funnel 58 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5297.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější dosing funnel - Dosing funnel je praktický pomocník pro všechny kávovary, který vám usnadní dávkování mleté kávy přesně podle vašich představ. S dosing funnel si už nikdy nebudete muset lámat hlavu, jestli máte správné množství kávy, a vaše káva bude vždy dokonale dávkovaná a připravená k okamžitému nálevu. Vyberte si ten nejlepší dosing… Podobné produkty: Eureka filling funnel 57–58,35 mm s výkrojem stříbrný, Eureka dávkovací kelímek, 80g, nerez, Filling funnel 53 mm stříbrný, Filling funnel černý 53 mm