G. Benedikt Basic 190 ml šálek s podšálkem

181 

Katalogové číslo: 2676 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek s podšálkem značky G. Benedikt. Řada Basic se vyznačuje jednoduchým, tvarově jasným a dokonale variabilním designem. Šálek o objemu 190 ml je vhodný pro servírování cappuccina..

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Basic 190 ml šálek s podšálkem

Cena za G. Benedikt Basic 190 ml šálek s podšálkem je 181 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Basic 190 ml šálek s podšálkem dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Basic 190 ml šálek s podšálkem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2676.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Dale Harris – 80ml Espresso Cup – Caledon Green, G. Benedikt Le Choco podšálek excentrický HN1816, G. Benedikt Optimo 140 ml šálek, G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška bez podšálku