G. Benedikt Coffee to go víčko na hrnek COF0740

160 

Katalogové číslo: 2693 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Víčko na kávu sebou vhodné na hrnky od značky G. Benedikt.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Coffee to go víčko na hrnek COF0740

Cena za G. Benedikt Coffee to go víčko na hrnek COF0740 je 160 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Coffee to go víčko na hrnek COF0740 dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Coffee to go víčko na hrnek COF0740 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2693.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Egg – Cappuccino 200 ml Cup and Saucer – Basil, Acme Espresso Range Small Cup Whale 150 ml, Acme Roman Cup Small Kawakawa 155 ml, Loveramics Bond – 300 ml Mug – Mint