G. Benedikt Country Range 110 ml šálek nízký s podšálkem

217 

Katalogové číslo: 2695 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek s podšálke značky G. Benedikt. Řada Country Range je maximálně odolný porcelán, vyznačující se rustikálními tvary a originální glazurou. Šálek o objemu 110 ml je vhodný k servírování lunga.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Country Range 110 ml šálek nízký s podšálkem

Cena za G. Benedikt Country Range 110 ml šálek nízký s podšálkem je 217 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Country Range 110 ml šálek nízký s podšálkem dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Country Range 110 ml šálek nízký s podšálkem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2695.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Brewers – 150ml Embossed Tasting Cup – Green, G. Benedikt Coffee to go silikonový pásek, G. Benedikt Isabelle podšálek k šálku ISC0835, Loveramics Egg – Espresso 80 ml Cup and Saucer – White