G. Benedikt Isabelle 350 ml šálek

241 

Katalogové číslo: 2751 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek na kávu značky G. Benedikt. Řada Isabelle vyniká chybějícími okraji na nádobí, proto působí velice elegantně a čistě. Šálek o objemu 350 ml je vhodný k servírování filtrované kávy či čaje.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Isabelle 350 ml šálek

Cena za G. Benedikt Isabelle 350 ml šálek je 241 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Isabelle 350 ml šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Isabelle 350 ml šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2751.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Time 340 ml šálek na polévku s podšálkem, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – Denim, Loveramics Brewers – Mellow Dripper – Celadon Blue, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Black