G. Benedikt Le Choco 180 ml šálek CHS0825

254 

Katalogové číslo: 2779 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek na kávu značky G. Benedikt. Řada Le Choco je výsledkem spojení vášní k čokoládě a kávě. Výsledkem jsou jendoduché a svěží tvary v harminii barev. Šálek o objemu 180 ml je vhodný k servírování cappuccina.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Le Choco 180 ml šálek CHS0825

Cena za G. Benedikt Le Choco 180 ml šálek CHS0825 je 254 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Le Choco 180 ml šálek CHS0825 dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Le Choco 180 ml šálek CHS0825 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2779.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Coffee to go silikonový pásek, Loveramics Brewers – 150 ml Nutty Tasting Cup – Granite, Loveramics Brewers – 250ml Embossed Tasting Cup – Taupe, G. Benedikt Le Choco 80 ml šálek CHC0808