G. Benedikt Le Choco 80 ml šálek CHC0808

217 

Katalogové číslo: 2768 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek na kávu značky G. Benedikt. Řada Le Choco je výsledkem spojení vášní k čokoládě a kávě. Výsledkem jsou jendoduché a svěží tvary v harminii barev. Šálek o objemu 80 ml je vhodný k servírování espressa.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Le Choco 80 ml šálek CHC0808

Cena za G. Benedikt Le Choco 80 ml šálek CHC0808 je 217 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Le Choco 80 ml šálek CHC0808 dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Le Choco 80 ml šálek CHC0808 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2768.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Acme Espresso Range Medium Tulip Cup Milk 170 ml, Acme Espresso Range Medium Cup Whale 190 ml, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Ivory, Loveramics Egg – Cappuccino 200 ml Cup and Saucer – Ivory