G. Benedikt Optimo podšálek 16 cm

110 

Katalogové číslo: 808 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Větší podšálek vhodný pod váš hrnek Optimo na kávu či čaj. Podšálek o průměru 16 cm se skvěle hodí k 270 ml šálku, který je vhodný na dvojité espresso nebo větší kávu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Optimo podšálek 16 cm

Cena za G. Benedikt Optimo podšálek 16 cm je 110 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Optimo podšálek 16 cm dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Optimo podšálek 16 cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 808.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Red, G. Benedikt Melodie podšálek, Loveramics Tulip – Cup and sauecr – Cappuccino 180 ml – Teal, Lázeňská káva Ambassador 250 ml šálek