Goat Story Arco ruční mlýnek

6 490 

Katalogové číslo: 2943 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Goat Story

Popis

Ruční mlýnek s oceněním SCA jako „Best New Product 2022″ a „RedDot winner 2022“. Jmenuje se Arco a patří do repertoáru populárních Goat Story. A víte, že se dokáže transformovat i na elektrický kávomlýnek?

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Goat Story Arco ruční mlýnek

Cena za Goat Story Arco ruční mlýnek je 6490 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Goat Story Arco ruční mlýnek dozvědět více informací?

Ano můžete. Goat Story Arco ruční mlýnek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2943.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Timemore C3 černý, Barista Space ruční mlýnek dřevo a zlato, 1Zpresso pouzdro na mlýnek, Timemore G1 zásobník mlýnku