GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 500g

434 

Katalogové číslo: 12940500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Vybuchla naposledy v roce 1972. Její svahy pokrývá prales, nahoře suť. A dala jméno výtečné kávě, kterou pod ní guatemalští farmáři několikrát do roka sklízejí. Acatenango je pro mnohé turisty neodolatelným dobrodružstvím. Stejně tak pro milovníky káv s vyváženým tělem, střední kyselostí a čistým chuťovým profilem. Zrnka z kopců tyčících se nad Tichým oceánem chutnají po meruňkách, pomerančích a čokoládě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 500g

Cena za GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 500g je 434 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12940500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: PAPUA NOVA GUINEA SHG PB (peaberry) – zrnková káva, 1000g, PAPUA NOVA GUINEA SHG PB (peaberry) – zrnková káva, 50g, PERU ANDES GOLD zrnková káva, 1000g, ETHIOPIA YIRGA CHEFFE zrnková káva, 500g