KONGO LATUMBA AA – zrnková káva, 500g

618 

Katalogové číslo: 12150500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Kongo zažívá kávovou renesanci. Po desetiletí občanských konfliktů se drobné farmy vracejí na výsluní a vysílají do světa jasný signál: Počítejte s námi, káva z Konga je okouzlující! Baristé ze Spojených států, kam převážná část konžské sklizně putuje, pokyvují souhlasně hlavami. Kongo je místem, kde se rodí skutečné speciality. Jako třeba Latumba AA s intenzivní vůní a chutí červených pomerančů, ostružin, cukrové třtiny i kardamomu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KONGO LATUMBA AA – zrnková káva, 500g

Cena za KONGO LATUMBA AA – zrnková káva, 500g je 618 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KONGO LATUMBA AA – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. KONGO LATUMBA AA – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12150500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 100g, Nikaragua Matagalpa Microlot – zrnková káva, 50g, MEXICO MARAGOGYPE BARRANCO HAND zrnková káva, 250g, KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 100g