Hario V60 Drip-Assist

294 

Katalogové číslo: 3927 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Vrchní díl pro překapávač V60 Drip od značky Hario.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario V60 Drip-Assist

Cena za Hario V60 Drip-Assist je 294 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario V60 Drip-Assist dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario V60 Drip-Assist – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3927.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Hario V60 One Pour Dripper Mugen bílý, Drip Pot Kaffia Kone 550ml,Drip Pot Kaffia Kone 550ml, Dripper Kaffia Travel Foldable,Dripper Kaffia Travel Foldable, Hario V60-01 skleněný černý VDG-01B