Honduras – Maria Delfina Mancia Balení 1kg

990 

Popis

Káva od Márie je známá svou lahodnou přirozenou chutí a stálostí kvality z každého sběru. Rok, co rok a ještě s certifikací FTO. Aneb, kdo umí – ten umí. Ochutnejte sami toto broskvově-čokoládové espresso.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Honduras – Maria Delfina Mancia Balení 1kg

Cena za Honduras – Maria Delfina Mancia Balení 1kg je 990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Honduras – Maria Delfina Mancia Balení 1kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Honduras – Maria Delfina Mancia Balení 1kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5054-2825.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Mamacoffee č. 1 (Brazílie) 100g, zrnková,Mamacoffee Brasil fazenda Olhos d Agua 100 g, Káva Trung Nguyen 5 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 5, káva mletá, Káva Etiopie Sidamo 250g,Etiopie Sidamo, zrnková káva arabica, Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g