Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody

960 

Popis

Čierny čaj, kakaové bôby, bobuľové ovocie

ROČNÍK 2021-2022
NADMORSKÁ VÝŠKA 1550 Mnm
SPRACOVANIE suché
ODRODA Villa Sarchi
REGIÓN Amazonas-Gracias a Dios, Utcubamba
PESTOVATEĽ Manuel Carhuajulca Olano, Finca La Balsa
Odporúčaná príprava:  Moderné espresso, filter

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody

Cena za Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody je 960 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody dozvědět více informací?

Ano můžete. Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5308-2973.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: GourmetKáva Specialty – Columbia D. Garcia Anaerobic 250g, zrnková,GourmetKáva Specialty – Columbia D. Garcia Anaerobic 250g, Káva Keňa Top Masai 250g,Keňa Top Masai, zrnková káva arabica, Předplatné výběrové kávy 6 měsíců,Předplatné kávy – výběrové pražírny, Káva Guatemala Crucitas STŘEDNÍ 250g,Guatemala Crucitas, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica