JAMAJKA BLUE MOUNTAIN – zrnková káva, 500g

3 735 

Katalogové číslo: 14240500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Lesy, vodopády, vrcholky hor, mlha… a vůně. Tak uchvacující, že podobnou na světě jinde nenajdete. Blue Mountains ve východní části Jamajky voní po květinách, ovoci i bylinách. Silně a podmanivě. Proto je také káva, která v oblasti roste, naprosto fantastická. Nejen velká zrna, ale především dokonalá a jedinečná chuť i vůně stojí za celosvětovým úspěchem Blue Mountain Coffee. Dopřejte si zážitek vpravdě dokonalý.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí JAMAJKA BLUE MOUNTAIN – zrnková káva, 500g

Cena za JAMAJKA BLUE MOUNTAIN – zrnková káva, 500g je 3735 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o JAMAJKA BLUE MOUNTAIN – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. JAMAJKA BLUE MOUNTAIN – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14240500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: PAPUA NOVA GUINEA SHG PB (peaberry) – zrnková káva, 1000g, KOSTARIKA SAN RAFAEL TARRAZU SHB RZ zrnková káva, 100g, BOLÍVIE AA – zrnková káva, 50g, JAVA JAMPIT A/WP-1X Estates zrnková káva, 50g