Káva Nordbeans DECAF Kolumbie (bezkofeinová), 250g zrnková,Nordbeans Kolumbie Tubaga DECAF 250g

250 

Značka: Nordbeans

Popis

Tumbaga Sugarcane Decaf posouvá kávu bez kofeinu na zcela novou úroveň. Zvláštní důraz klade importérská společnost Sucafina již při výběru vhodných káv. Jedná se o stálé partnery společnosti, kteří dokážou poskytnout dostatek zásob po celý rok. Samotný proces odstranění kofeinu spočívá v namočení kávových zrn do vody, do které se přimíchá ethylacetát pocházející z melasy. Ten na sebe postupně váže kofein až na požadovanou hladinu. Jedná se tak o velice šetrnou metodu odstranění kofeinu, která kávě zanechá její barvitý charakter vanilky, citrusů, zalitých smetanovou dochutí. Druh: Arabika (různé) Proces: Promytý (sugarcane decaf) Původ: Cuaca, Tolima, Antioquia,Nadm. výška: 1400–2100 m n.m. Partner: Sucafina Použití: filtrovaná káva, espresso Informace: Zrnková káva Chuť: VANILKA – SMETANA – CITRUSY

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Nordbeans DECAF Kolumbie (bezkofeinová), 250g zrnková,Nordbeans Kolumbie Tubaga DECAF 250g

Cena za Káva Nordbeans DECAF Kolumbie (bezkofeinová), 250g zrnková,Nordbeans Kolumbie Tubaga DECAF 250g je 250 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Nordbeans DECAF Kolumbie (bezkofeinová), 250g zrnková,Nordbeans Kolumbie Tubaga DECAF 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Nordbeans DECAF Kolumbie (bezkofeinová), 250g zrnková,Nordbeans Kolumbie Tubaga DECAF 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 722777097587.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Fathers Coffee č. 3 (Pegasing-natural) 300g, zrnková,Fathers Coffee Indonesia Pegasing Carbonic 300g, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Káva Beansmiths č. 3 (Brazil) 250 g, zrnková,Beansmiths Brazil Diamond, 250g, Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g