Keňa – Karii AB Balení 1kg

1 150 

Popis

Kirinyaga, vyhlášená kávová oblast Keni, bohatá jak na sopečnou půdu, tak na množství malopěstitelů kávy. Ochutnejte z jejich úrody, pečlivě vytřízená zrnka s pověstnou vysokou kvalitou a vynikající chutí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Keňa – Karii AB Balení 1kg

Cena za Keňa – Karii AB Balení 1kg je 1150 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Keňa – Karii AB Balení 1kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Keňa – Karii AB Balení 1kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3082-2729.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva na filtr - V našem obchodě najdete nejlepší zrnkovou kávu na filtr, která vám zaručí dokonalý start do každého dne. Vyberte si z naší široké nabídky kávových zrn a užijte si neodolatelnou chuť a vůni kávy připravené přes filtr. Podobné produkty: El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 250g, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu