Etiopie – Boji Balení 1kg

1 150 

Popis

Prvotřídní zrnka z Etiopie. Plně promytá arabika JARC, Gr.1 – nejvyšší známka kvality kávy. Pochází z Kochere – Yirgacheffe a naprosto ukázkově předvádí, že pověsti o lahodné kávě z tohoto prestižního kávového regionu Etiopie, jsou pravdivé. Stačí ochutnat!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Etiopie – Boji Balení 1kg

Cena za Etiopie – Boji Balení 1kg je 1150 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Etiopie – Boji Balení 1kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Etiopie – Boji Balení 1kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5056-2833.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 250g, Kolumbia Tumbaga bezkofeínová proces cez cukrovú trstinu Balení 250g, Káva Le Piantagioni del Caffee (bezkofeinová), 250g zrnková,Káva Le Piantagioni del Caffe DECAF, 250 g, El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody