Krakakoa – Tmavá 59 % s mořskou solí a pepřem

180 

Katalogové číslo: 2210 Kategorie:
Značka: Krakakoa

Popis

Krakakoa – Tmavá s mořskou solí a pepřem 59%

Vítěz bronzové medaile Akademie čokolády 2017. Silná kombinace kořeněného pepře a jemné mořské soli přechází v chutnou slanou čokoládu.

Sumatra Indonesie

Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, černý pepř, mořská sůl, slunečnicový licithin

Ocenění: 
Academy Of Chocolate 2017

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Krakakoa – Tmavá 59 % s mořskou solí a pepřem

Cena za Krakakoa – Tmavá 59 % s mořskou solí a pepřem je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Krakakoa – Tmavá 59 % s mořskou solí a pepřem dozvědět více informací?

Ano můžete. Krakakoa – Tmavá 59 % s mořskou solí a pepřem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2210.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládové lízátko – Noty (stříbrná), Čokolandia Čokoládové číslo 1-9 Číslo: 9, Čokolandia Čokoládová sada – Malíř č. 2, KACAU – Mango, růžová sůl Tmavá 74 %