Lázeňská káva na espresso 250g

270 

Katalogové číslo: 478 Kategorie:

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Lázeňská káva na espresso 250g

Cena za Lázeňská káva na espresso 250g je 270 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Lázeňská káva na espresso 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Lázeňská káva na espresso 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 478.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější káva - Zapomeňte na nudné ranní kávy! V našem obchodě najdete široký výběr exkluzivních kávových zrn z celého světa, které vám zaručí nezapomenutelný zážitek každé ráno. Ať už preferujete plné espresso, jemnou kávu z filtrovaného přístroje nebo osvěžující cold brew, u nás si přijdou na své všichni milovníci této lahodné nápoje. Podobné produkty: Samolepky Sealpod pro Nespresso 100ks,Samolepky Sealpod 100 ks, Kapsle Sealpod pro DolceGusto – papírové FILTRY 200ks,Papírové filtry pro kapsle Sealpod pro Dolce Gusto 200ks, El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Káva Fathers Coffee č. 2 (Indonésie) 300g, zrnková (NA),Fathers Coffee Indonesia Pegasing Carbonic 300g