Káva Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček,Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček

45 

Značka: Trung Nguyen

Popis

Ochutnejte tři druhy DRIP COFFEE výborné vietnamské kávy Trung Nguyen 🙂 Kávu si připravíte jednoduše bez jakýkoliv přístrojů za pomocí přiloženého filtru. Stačí přidat horkou vodu. DRIP COFFEE AMERICANO- silné aroma, lehká vůně po zeleném čaji. Chuť s lehce hořkým nádechem a čokoládovým dozvukem. Arabica, Robusta. DRIP COFFEE FUSION BLEND- vůně čerstvého tropického ovoce a limetkové kůry. Jemná dochuť kloubí nasládlou a kyselou chuť 100% Arabiky. DRIP COFFEE VIETNAMESE BLEND- tradiční a originální chuť Vietnamské kávy. Vyvážený poměr jemné kyselosti se sladkým a čokoládovým nádechem. Arabica, Robusta.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček,Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček

Cena za Káva Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček,Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček je 45 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček,Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček,Trung Nguyen Drip Coffee – 3 ks testovací balíček – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8935024190999.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Arabica - V našem obchodě s kategorií Arabica najdete ty nejlepší kávové zrna, která vám přinesou intenzivní a bohatou chuť vaší oblíbené kávy. Užijte si výjimečnou kávovou zkušenost s našimi kvalitními a exotickými druhy Arabica. Podobné produkty: Káva Trung Nguyen 8 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 8 (Cibetková káva), Káva Keňa Top Masai STŘEDNÍ 250g,Keňa Top Masai, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica, Káva Brazílie Fazenda Rainforest 250g,Brazílie Fazenda Rainforest, zrnková káva arabica, Káva Brazílie Santos STŘEDNÍ 250g,Brazílie Santos, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica