Loveramics – 200 ml Modern Colour Changing Cupping Bowl

631 

Katalogové číslo: 3245 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Cuppingová miska značky Loveramics, která mění barvu podle teploty. Zbělá, jakmile do ní nalijete vodu o 95 stupních. Miska změní barvu na světle šedou, jakmile má voda 70 stupňů ( po 4 minutách). Barva se změní na černou, jakmile má voda 55 stupňů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics – 200 ml Modern Colour Changing Cupping Bowl

Cena za Loveramics – 200 ml Modern Colour Changing Cupping Bowl je 631 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics – 200 ml Modern Colour Changing Cupping Bowl dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics – 200 ml Modern Colour Changing Cupping Bowl – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3245.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Country Range 160 ml šálek na víno, G. Benedikt Ambassador 190 ml šálek, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – Berry, Loveramics Brewers – 80ml Embossed Tasting Cup – Taupe