MALAWI MZUZU – zrnková káva, 1000g

803 

Katalogové číslo: 11951000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Všechno, co se na Malawi děje, souvisí se stejnojmenným jezerem. Turisté ovšem do prezidentské republiky na jihovýchodě Afriky nejezdí jen za křišťálově čistou vodou a faunou národního parku zapsaného v UNESCO. Mnohé z nich zajímá speciální káva – sladká, jemná, delikátní. Ta ze společenství Mzuzu v sobě ukrývá střední aciditu a sladkost citrusových plodů doplněnou karamelem s čokoládou. Roční produkce je poměrně malá, tak neváhejte ani chvilku!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MALAWI MZUZU – zrnková káva, 1000g

Cena za MALAWI MZUZU – zrnková káva, 1000g je 803 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MALAWI MZUZU – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. MALAWI MZUZU – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11951000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: DOMINICANA AA JUNCALITO, 500g, Brazílie Cemorrado Chocolate Edition NY2 scr. 17/18, 50g, PANAMA GEISHA ESMERALDA – Micro Lot, 1000g, KOLUMBIA MARAGOGYPE GIGANTE FINCA EL BOTÓN – zrnková káva, 1000g