MEXICO CHIAPAS SWISS WATER DECAF BIO – zrnková, 500g

537 

Katalogové číslo: 15150500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Jediné, co jí chybí, je kofein. Mexická delikatesa splňuje nejvyšší nároky gurmetů a kávoznalců. Hory daly téhle kávě chuť šťavnatého ovoce, hořké čokolády a jemného tabáku, místní lidé se postarali o dokonalé zpracování každého zrnka. Na vás už je, vychutnávat si chiapaskou kvalitu, kdykoli se vám zamane. Klidně i navečer. Kde není kofein, tam se spí sladce a dlouho.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MEXICO CHIAPAS SWISS WATER DECAF BIO – zrnková, 500g

Cena za MEXICO CHIAPAS SWISS WATER DECAF BIO – zrnková, 500g je 537 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MEXICO CHIAPAS SWISS WATER DECAF BIO – zrnková, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. MEXICO CHIAPAS SWISS WATER DECAF BIO – zrnková, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15150500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: BURUNDI KINYOVU PROFILE zrnková káva, 500g, INDONÉSIE SULAWESI KALOSSI TORAJA GRADE 1, 50g, EKVÁDOR ALTURA BIO – zrnková káva, 1000g, Zambia Washed Arabica Plus Catimor – zrnková káva, 500g