Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky,Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky

349 

Značka: Kaffia

Popis

Ideální pro přípravu silné čerstvé kávy, která Vás po ránu postaví na nohy! Více o této metodě přípravy kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy Moka konvice! Tělo konvičky je vyrobeno z potravinářského hliníku. Rukojeť v imitaci dřeva je tepelně odolná. Speciální úprava dna pro indukci. Objem: cca 150 ml (měřeno po bezpečnostní ventil) Barva: černá + imitace dřevaMateriál: hliník, plastPrůměr dna: 8,5 cm Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické, elektrické vařiče, i pro indukční desky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky,Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky

Cena za Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky,Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky je 349 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky,Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky dozvědět více informací?

Ano můžete. Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky,Moka konvice Kaffia Induction Black 3 šálky – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 722777648888.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Moka konvice Bialetti Moka Express 3 ČERNÁ,Bialetti Moka Express 3 moka konvice černá, Bialetti New Moka Induction 2 šálky černá, Moka konvice Kaffia 2 šálky hliník,Moka konvice Kaffia 2 šálky (Mocca), Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků (1ks),Těsnění Bialetti nerezový kávovar 10 šálků