Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 350ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 350ml

70 

Katalogové číslo: 655729693080 Kategorie:
Značka: Kaffia

Popis

Rozbili jste omylem skleněnou nádobku Vaší oblíbené frenchpress konvice ? Nezoufejte, zašleme Vám novou náhradní nádobu a frenchpress bude opět jako nový! Nádoba bude zcela stejná jako Vaše původní. Objem: 350 mlHorní průměr: cca 7,3 cmDolní průměr: cca 6,5 cmVýška: cca 13,5 cm Vhodná pro typy: Frenchpress 350ml Kaffia LUX Frenchpress 350ml Kaffia Gourmet nerez Frenchpress 350ml Kaffia květ Frenchpress 350ml Kaffia Gourmet meď Frenchpress 350ml nerez vzor káva (u frenchpressů vzor káva lze náhradní nádobu koupit pouze na prodejně po odzkoušení s Vaším frenchpressem, přineste si ho s sebou; bohužel jinak nemůžeme zaručit, že nádoba bude pasovat)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 350ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 350ml

Cena za Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 350ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 350ml je 70 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 350ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 350ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 350ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 350ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 655729693080.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Barista & Co Core Coffee Press Cooper 350 ml růžový, Hario Tea Press Olive 4 šálky, Frenchpress 240ml Hario Slim S černý (CPSS-2-TB),French press Hario Slim S (CPSS-2TB), Frenchpress 400ml Kaffia BAMBUS,Frenchpress 400 ml Kaffia BAMBUS