Nuova Simonelli základní deska Appia II 1gr

3 790 

Katalogové číslo: 5127 Kategorie:

Popis

Elektronická řídící jednotka pro kávovary řady APPIA II 1GR s nastavitelným dávkováním

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli základní deska Appia II 1gr

Cena za Nuova Simonelli základní deska Appia II 1gr je 3790 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli základní deska Appia II 1gr dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli základní deska Appia II 1gr – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5127.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Bialetti náhradní trychtýř pro hliníkové moka konvičky na 3 šálky, Comandante víko pro mlýnek čiré, Cafelat silikonové těsnění hlavy kávovaru 8,2 mm La Marzocco, Papírová podložka pro těsnění ø 70x57x0.8 mm