PANAMA GEISHA LA BERLINA SHG – Micro Lot, 500g

3 125 

Katalogové číslo: 12890500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Je jako dívka, která se červená, kdykoli ji vezmete za ruku. Krásná, tajemná, nedostupná. Dáváte jí něžná jména a ona vás zas a znovu překvapuje. Je zkrátka nejlepší. Nejlepší na světě. Panamská Gesha, které kávomilci neřeknou jinak než Geisha, otevírá nové chuťové obzory. Za jejím darem oblažovat smysly hledejme přírodu hor Boquete, něžnou péči farmářů a citlivou práci pražiče. Panama Geisha je káva par excellence!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PANAMA GEISHA LA BERLINA SHG – Micro Lot, 500g

Cena za PANAMA GEISHA LA BERLINA SHG – Micro Lot, 500g je 3125 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PANAMA GEISHA LA BERLINA SHG – Micro Lot, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. PANAMA GEISHA LA BERLINA SHG – Micro Lot, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12890500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva přímo od farmářů a kávové legendy - Podobné produkty: KOLUMBIE HUILA ROJAS ESTATE GEISHA – Micro Lot, 250g, Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 250g, BRAZÍLIE FAZENDA PAREDAO – Micro Lot, 100g, GUATEMALA LA PROVIDENCIA – Micro Lot, 500g