Rancilio šálek s podšálkem 180 ml

203 

Katalogové číslo: 4422 Kategorie:
Značka: Rancilio

Popis

Porcelánový šálek značky Rancilio o objemu 180 ml, vhodný pro servírování cappuccina.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rancilio šálek s podšálkem 180 ml

Cena za Rancilio šálek s podšálkem 180 ml je 203 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rancilio šálek s podšálkem 180 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Rancilio šálek s podšálkem 180 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4422.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Servírování - V této kategorii najdete všechno, co potřebujete k dokonalému servírování! Od nádobí a příborů přes podnosy a tácy až po dekorační prvky, které dodají vašemu stolu tu správnou atmosféru. S naším sortimentem se stanete skutečným mistrem servírování a vaši hosté budou nadšeni! Podobné produkty: G. Benedikt Ribby podšálek, Aoomi Sand Mug A03 200 ml, Loveramics Pro Tea – 400 ml Teapot and Infuser – Red, Loveramics Egg – Espresso 80 ml Cup and Saucer – Rose