Rhinowares cuppingová miska

210 

Katalogové číslo: 299 Kategorie:
Značka: Rhinowares

Popis

Miska určená pro cupping, je vyrobená z tlustostěnného porcelánu s černým vnitřkem, který slouží k tomu, aby Vás barva kávy neovlivňovala při hodnocení.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rhinowares cuppingová miska

Cena za Rhinowares cuppingová miska je 210 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rhinowares cuppingová miska dozvědět více informací?

Ano můžete. Rhinowares cuppingová miska – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 299.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Misky na cupping - V naší kategorii misk na cupping najdete ty nejlepší a nejkvalitnější misky pro vaše kávové rituály. Užijte si dokonalou chuť a vůni své oblíbené kávy s našimi miskami na cupping. Podobné produkty: Hario Kasuya cuppingová miska 260 ml, Loveramics Brewers – 250ml Embossed Tasting Cup – White, Loveramics – 200 ml Modern Cupping Bowl, Loveramics cuppingová miska Colour Changing 250 ml