Rhinowares Professional Corner gumová podložka

514 

Katalogové číslo: 290 Kategorie:
Značka: Rhinowares

Popis

Podložka je vyrobena z kvalitní, silné a odolné gumy. Chrání pracovní plochu, portafilter a vzhledem se hodí na roh desky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rhinowares Professional Corner gumová podložka

Cena za Rhinowares Professional Corner gumová podložka je 514 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rhinowares Professional Corner gumová podložka dozvědět více informací?

Ano můžete. Rhinowares Professional Corner gumová podložka – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 290.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší podložky pod tamper - Pro dokonalou přípravu vašeho espressa nezapomeňte na podložky pod tamper - chrání nejen vaši kávovou sedlinu, ale i vaši baristickou duši. Podobné produkty: Rhinowares Classic Bench tampovací podložka, ECM Nastavitelná pěchovací stanice, Rhinowares Classic Corner tampovací podložka, Motta tampovací základna