JoeFrex Corner Tamping Mat

490 

Katalogové číslo: 4524 Kategorie:
Značka: JoeFrex

Popis

Tampovací podložka značky JoeFrex.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí JoeFrex Corner Tamping Mat

Cena za JoeFrex Corner Tamping Mat je 490 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o JoeFrex Corner Tamping Mat dozvědět více informací?

Ano můžete. JoeFrex Corner Tamping Mat – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4524.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší podložky pod tamper - Pro dokonalou přípravu vašeho espressa nezapomeňte na podložky pod tamper - chrání nejen vaši kávovou sedlinu, ale i vaši baristickou duši. Podobné produkty: Rocket Espresso pěchovací stanice, Motta tampovací základna, Motta Dřevěná základna pro tamper, Lelit PLA4000 Tampovací stanice