Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 180 ml

293 

Katalogové číslo: 4446 Kategorie:

Popis

Šálek na kávu od značky Rocket Espresso, vhodný pro servírování cappuccina.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 180 ml

Cena za Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 180 ml je 293 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 180 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Rocket Espresso šálek s podšálkem rocketpeople 180 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4446.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Servírování - V této kategorii najdete všechno, co potřebujete k dokonalému servírování! Od nádobí a příborů přes podnosy a tácy až po dekorační prvky, které dodají vašemu stolu tu správnou atmosféru. S naším sortimentem se stanete skutečným mistrem servírování a vaši hosté budou nadšeni! Podobné produkty: Loveramics Er-go! – 20cm Soup Plate – Rose, Aoomi Luna Mug 05 170 ml, G. Benedikt Melodie 240 ml šálek a podšálek, Loveramics Egg – Espresso 80 ml Cup and Saucer – Denim