TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g

155 

Katalogové číslo: 15540050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Lyofilizování není žádným zaklínadlem, které má zákazníka poplést. Právě naopak. Když narazíte na rozpustnou kávu zpracovanou lyofilizací, neváhejte ji ochutnat. Bude totiž lahodná, mnohovrstevnatá a vyvážená. V případě Tanzanie BIO v ní najdete tóny ovoce a čokolády. Připravte si oblíbený hrnek, horkou vodu a lžičku: váš den může začít!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g

Cena za TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g je 155 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15540050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná - Podobné produkty: MEXICO rozpustná káva – mix arabicy a robusty, 1000g, Kolumbie – lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 100g, TANZANIA BIO lyofilizovaná rozpustná káva 100% arabica, 500g, MEXICO rozpustná káva – mix arabicy a robusty, 50g