Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků

49 

Značka: Kaffia

Popis

Balení obsahuje 1x náhradní gumové těsnění pro hliníkové moka konvičky Kaffia ve velikosti 6 šálků. Vnější průměr těsnění: cca 70 mmVnitřní průměr těsnění: cca 53 mm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků

Cena za Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků je 49 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků dozvědět více informací?

Ano můžete. Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků,Těsnění Kaffia hliníkový kávovar 6 šálků – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód c56f4dd9363f.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Bialetti těsnění na moka konvičku 2 induction – 1 těsnění + 1 sítko, Bialetti New Venus Copper 4 šálky, Forever Miss Prestige Induction Moka konvička 3 šálky, Forever Miss Moka Woody 2 šálky