Timemore C2 matně černý s titanovými kameny

2 549 

Katalogové číslo: 2450 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Timemore

Popis

Mlýnky Timemore aktuálně platí za nejlepší v poměru cena/výkon. Jsou cenově dostupné, ale kvalitou mletí jsou si s prémiovými mlýnky velmi blízko. Vlajková loď těchto mlýnků: Timemore Chestnut C2 se představuje v nové matně černé barvě a dokonce s titanovými mlecími kameny.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore C2 matně černý s titanovými kameny

Cena za Timemore C2 matně černý s titanovými kameny je 2549 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore C2 matně černý s titanovými kameny dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore C2 matně černý s titanovými kameny – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2450.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Etzinger Etz-U Trim stříbrný, Barista Space ruční mlýnek dřevo a zlato, Comandante C40 Cestovní kufr zelený, Comandante C40 MK4 Nitro Blade Copper Mountain