Timemore Chestnut G1 stříbrný s dřevěným zásobníkem

5 395 

Katalogové číslo: 4210 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Timemore

Popis

Ruční mlýnek s dřevěným zásobníkem, který spolehlivě kombinuje plast a kov v krásný designový produkt, který dokonce v roce 2017 vyhrál světoznámé ocenění The RedDot Award 2017. Mlýnek perfektně připraví kávu na AeroPress, dripper nebo french press.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore Chestnut G1 stříbrný s dřevěným zásobníkem

Cena za Timemore Chestnut G1 stříbrný s dřevěným zásobníkem je 5395 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore Chestnut G1 stříbrný s dřevěným zásobníkem dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore Chestnut G1 stříbrný s dřevěným zásobníkem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4210.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Comandante C40 Felt Sleeve Fuchsia, Comandante C40 MK4 Nitro Blade Black, Hario Skerton Pro, Etzinger Etz-U Trim stříbrný