Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g,Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g

225 

Katalogové číslo: d3f4c2b417ab Kategorie:
Značka: GourmetKava

Popis

Yabukita – čaj typu oolong z Thajska. Ze slavného Mae Salong, jde o jedinečné zpracování kultivaru Yabukita, díky níž kombinuje chutě zeleného čaje a světlého oolongu. Chuť: lehké tóny citrusových plodů a jemná travnatost Původ: Mae Salong, Thajsko Příprava čaje: Je na každém z vás, najděte si vlastní délku louhování (extrakce), tak aby vám čaj chutnal. Čaje doporučujeme připravovat na více nálevu (4-6) v menším objemu 100-200ml s kratší dobou extrakce, kdy můžete začínat například na 20s-40s a končit v řádu několika minut. Teplotu vody můžete volit při prvním zalití kolem 80C a postupně se dopracovat k 100C. Světlé a zelené čaje mají obecně větší tendenci k rychlejší extrakci, takže je obzvláště lepší začínat s chladnější vodou a kratším časem, aby čaj nebyl trpký = přelouhovaný. Čaj lze také připravovat na 1 nálev do konve, například 0,5 l, 5-7 g, 100°C, 5-8 min.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g,Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g

Cena za Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g,Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g je 225 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g,Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g,Čaj oolong Yabukita Thajsko 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód d3f4c2b417ab.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Yerba Maté Bombilla 19cm + štětka Kaffia,Bombilla s čistící štětkou Kaffia, Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g,Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g, Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g,Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g, Eliya čaj broskev 20 x 2 g