ZAMBIA AA zrnková káva, 1000g

851 

Katalogové číslo: 11621000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Hlavní město Lusaka, původní obyvatelé Khoinové, významný průzkumník přírodních krás Emil Holub. Jihoafrická Zambie má mnoho dalších pozoruhodností. Jednou z nich je pěstování kávovníků, které se s touto rozvojovou zemí pojí teprve od 40. let minulého století. Zambijská káva zatím nezískává ocenění, jaká si zaslouží. My jsme si jejími mimořádnými kvalitami ale naprosto jisti. Ochutnejte, a uznáte sami. Brzy o kávě ze Zambie uslyšíme.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ZAMBIA AA zrnková káva, 1000g

Cena za ZAMBIA AA zrnková káva, 1000g je 851 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ZAMBIA AA zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ZAMBIA AA zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11621000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: SALVÁDOR SHG CARACOLI PB (peaberry) – zrnková káva, 250g, TANZANIA AA North Fine Quality zrnková káva, 100g, KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 100g, EL SALVADOR SHG EP Santa Ana Miravalle H1 zrnková káva, 500g