BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 50g

87 

Katalogové číslo: 15240050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Snad neexistuje země, ve které by měla káva tak výsadní postavení. Brazílie ji považuje za nápoj tradiční; kávu vám naservírují na pracovní schůzce, v restauraci i na pláži. Silnou, horkou a sladkou. Pokud ji však budete připravovat ze zrnek regionu Minas Gerais, vychutnejte si nápoj raději bez příkras. Zjistíte, jak doslova „barevná“ může káva být. Potěší vás tóny medu, čokolády, hroznů a květin.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 50g

Cena za BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 50g je 87 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. BRAZÍLIE POCOS DE CALDAS BIO – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15240050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 250g, HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 100g, PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 100g, HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 50g