GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 100g

132 

Katalogové číslo: 14160100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Co byste měli vědět o Guatemale? Že v ní najdete jezera, sopky, džungli, mayské chrámy i pláže. A že její farmáři pěstují jednu ze skvělých středoamerických káv. Odborníci o ní mluví jako o gurmánské a rozplývají se nad její vyváženou chutí a jemnou kyselostí. Příjemná nasládlost a kombinace čokolády, karamelu a zelených jablek jistě učaruje i vám.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 100g

Cena za GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 100g je 132 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14160100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 50g, PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 50g, HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 500g, HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 250g