EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 50g

85 

Katalogové číslo: 14170050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Co je Las Nubes? Velká farma položená vysoko v horách. V roce 2005 byla zasažena výbuchem sopky Ilamatepec, přesto se jí po několika letech podařilo kávovníkové plantáže obnovit. Což je dobře, protože jinak bychom netušili, jak fantasticky chutná káva ze západní části Salvadoru. Naštěstí to víme. A kdo ji ochutná, potvrdí, že je sladká, medově čokoládová a taky mírně ovocná. Zkrátka vynikající.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 50g

Cena za EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 50g je 85 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14170050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 500g, Ethiopia Aricha Natural Grade 1 BIO – zrnková káva, 100g, PERU SHB PICHANAKI GRADE 1 BIO – zrnková káva, 500g, GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 500g