Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g,Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g

69 

Katalogové číslo: ab5875e21162 Kategorie:
Značka: Cotécho

Popis

Tento nápoj bohatý na antioxidanty si nejlépe vychutnáte s mlékem nebo trochou citronu a cukru. Jak připravit: použijte 1 čajový sáček na osobu na šálek. Čerstvě převařenou vodu nalijte do šálku a louhujte 3-4 minuty, podle chuti oslaďte. Balení obsahuje: 1,5g sáčky čaje (30 g).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g,Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g

Cena za Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g,Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g je 69 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g,Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g,Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ab5875e21162.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Opravdový muž sypaný čaj, Valašské léto sypaný čaj, Eliya Bylinkový košík – bylinný čaj sypaný 80 g, Čaj černý Avto Gruzie 50g,Čaj černý Avto Gruzie 50g