Čokoláda Chocolates Solé – 56% bio čokoláda,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda

69 

Katalogové číslo: f2a861475db3 Kategorie:

Popis

Složení: kakao (56%), kakaové máslo, třtinový cukr, vanilkaMnožství: 100gVýrobce: Chocolates Solé, Katalánsko

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Chocolates Solé – 56% bio čokoláda,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda

Cena za Čokoláda Chocolates Solé – 56% bio čokoláda,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda je 69 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Chocolates Solé – 56% bio čokoláda,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Chocolates Solé – 56% bio čokoláda,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód f2a861475db3.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Brazílie – Comunidade Laranjeiras Balení 250g, Čokoláda Ajala Coco kréma 55%,Čokoláda Ajala Coco kréma 55 %, Ufonky – mix čokolád 100 g, Měsíční kameny – čokoláda bean to bar 42% Vietnam