Čokoláda Míšina čokoláda, Tanzanie, tmavá 85%,Míšina čokoláda Tanzanie 85%

119 

Katalogové číslo: 8594204570114 Kategorie:

Popis

Vyrobena jen z kakaových bobů a třtinového cukru. Jemná až máslová s tóny jablek a třešní. Tato čokoláda získala v roce 2018 stříbrnou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. V roce 2019 získala i jednu hvězdu na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii. Složení: kakaové boby, třtinový cukr. Obsah kakaového sušiny nejméně 85 % Hmotnost: 50g Minimální trvanlivost 1,5 roku od data výroby.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Míšina čokoláda, Tanzanie, tmavá 85%,Míšina čokoláda Tanzanie 85%

Cena za Čokoláda Míšina čokoláda, Tanzanie, tmavá 85%,Míšina čokoláda Tanzanie 85% je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Míšina čokoláda, Tanzanie, tmavá 85%,Míšina čokoláda Tanzanie 85% dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Míšina čokoláda, Tanzanie, tmavá 85%,Míšina čokoláda Tanzanie 85% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8594204570114.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Troubelice Levandule,Čokoláda Troubelice Levandule 51%, 45g, Mléčná čokoláda 40% s konopným semínkem, Čokoláda Jordis Kakaové boby v čokoládě 130g,Čokoláda Jordis Kakaové boby v čokoládě 130g, Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice