Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g,Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g

108 

Katalogové číslo: 8594176050744 Kategorie:

Popis

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo.Obsah kakaové sušiny nejméně: 77 % Může obsahovat stopy lískových ořechů, mandlí a mléka.Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g,Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g

Cena za Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g,Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g je 108 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g,Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g,Čokoláda Jordis 77% Tmavá čokoláda 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8594176050744.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Mléčná čokoláda 40% s konopným semínkem, Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab,Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab, Ceremoniální kakao Criollo hmota 90g,Ceremoniální kakao Criollo hmota 90 g, Čokoláda degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks,Degustační sada Mini Reglette Francois Pralus 20 ks