Čokoláda Troubelice TEPLÁ čokoláda hořká, 100g,Teplá čokoláda hořká 100g, čokoládovna Troubelice

119 

Katalogové číslo: 1007838302497 Kategorie:

Popis

Tato čokoláda je nastrouhaná na hoblinky, nejedná se o čokoládu v prášku, můžete si tak vychutnat plnou chuť kvalitní čokolády bez přídavných látek. Tato teplá hořká čokoláda získala ocenění ZLATÁ SALIMA 2016. Návod k přípravě: Čokoládu zalijte horkou vodou v doporučeném poměru a pečlivě ji rozmíchejte. Čokoláda se dá připravit i ve vodní lázni, teplota však nesmí přesáhnout 48°C. 100g čokolády a 50-75 ml vody (dle požadované hustoty). 100g čokolády = cca 2 porce Složení: kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva Panela Bio, kakaový podíl minimálně 60% Váha: 100 g

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Troubelice TEPLÁ čokoláda hořká, 100g,Teplá čokoláda hořká 100g, čokoládovna Troubelice

Cena za Čokoláda Troubelice TEPLÁ čokoláda hořká, 100g,Teplá čokoláda hořká 100g, čokoládovna Troubelice je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Troubelice TEPLÁ čokoláda hořká, 100g,Teplá čokoláda hořká 100g, čokoládovna Troubelice dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Troubelice TEPLÁ čokoláda hořká, 100g,Teplá čokoláda hořká 100g, čokoládovna Troubelice – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1007838302497.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice, Hořká čokoláda 70% s ostružinami, Čokoláda Jordis 55% s kozím mlékem 50g,Čokoláda Jordis 55 % mléčná s kozím mlékem 50g, Ajala kakaový prášek 200 g